Nezařazené

Indický věštec oznámil přesné datum začátku třetí světové války

Reklama

V rozhovoru pro deník Daily Star Kumar řekl: „Nyní má čtvrtek 20. června 2024 nejsilnější planetární podnět k vyvolání třetí světové války, i když 22. a 29. červen mohou mít také vliv.“

Kumar poukázal na různé mezinárodní konflikty jako na příznaky blížícího se globálního konfliktu.

Při vyslovení takto odvážné myšlenky Kumar varoval: „Zde lze poznamenat, že předpovědní varování pro lepší opatrnost a vhodnou strategii zahrnuje pečlivou a seriózní interpretaci planetárních vlivů, zatímco neúmyslnou lidskou chybu nebo uklouznutí nelze zcela vyloučit. Sledujte tedy, jak se bude scénář válečných konfliktů v horkých místech po celém světě časem vyvíjet.“

Upřesnil, že datum začátku se řídí důležitými planetárními konjunkcemi, které by podle něj mohly vyvolat světový konflikt.

Kumar pro své předpovědi používá védskou astrologickou mapu, což je systém zakořeněný v hinduistické kultuře a je považován za „mapu naší karmy“, která využívá postavení planet a hvězd.

Aby své argumenty něčím podložil, připomněl Kumar hraniční konflikt mezi Indií a Pákistánem. Zaměřil se na napětí mezi Severní a Jižní Koreou. Upozornil také na rostoucí napětí mezi Izraelem a Libanonem.

Reklama

Související příspěvky

Indický věštec oznámil přesné datum začátku třetí světové války

Přijdou princ Harry a Meghan Markle o titul? Nejnovější zprávy

Přijdou princ Harry a Meghan Markle o titul? Nejnovější zprávy

Květoslava Bláhová